Hurtownia sprzętu sportowego w Warszawie

Hurtownia sprzętu sportowego Grant istnieje na rynku od 1998 roku. Dystrybuujemy wyłącznie wysokiej jakości artykuły rekreacyjne i sprzęt sportowy –akcesoria fitness, kije trekkingowe, piłki sportowe, akcesoria bokserskie, deskorolki i inne wyposażenie sportowe oraz sprzęt turystyczny. W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości sprzęt i akcesoria sportowe renomowanych marek, w wyjątkowo korzystnych cenach hurtowych.

Nasza hurtownia sportowa profesjonalna to miejsce, w którym zapatrzysz się w wysokiej jakości sprzęt sportowy i turystyczny, a także wyposażenie dla szkół i sklepów sportowych. A wszystko to w niskich, hurtowych cenach. Nasza oferta obejmuje także odzież i obuwie, przeznaczone do różnych dyscyplin sportowych.

Profesjonalna hurtownia sportowa Grant mieści się przy ulicy Wawelskiej 5 (sektor B) w Warszawie. Swoją ofertę kierujemy do klientów z całego kraju. W sprzęt treningowy zaopatrujemy sieci hurtowni, sklepów sportowych, szkoły oraz kluby sportowe.

Hurtownia odzieży sportowej

Jako hurtownia artykułów sportowych specjalizujemy się w sprzedaży odzieży sportowej czołowych producentów. W naszej ofercie znajduje się odzież sportowa przeznaczona do treningu wielu dyscyplin sportowych. Odpowiednio dobrana odzież sportowa powinna spełniać swoje podstawowe zadania, czyli być dopasowana, wykonana z wysokiej jakości materiałów przepuszczających powietrze oraz przede wszystkim nie powinna krępować ruchów. Szeroki wybór takiej odzieży w zawsze doskonałych cenach zapewnia właśnie nasza profesjonalna hurtownia sportowa

Hurtownia profesjonalnego obuwia sportowego

Grant to również profesjonalna hurtownia obuwia sportowego. Oferujemy markowe buty sportowe od popularnych producentów, w korzystnych cenach hurtowych. W naszej ofercie znajduje się obuwie sportowe zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży. Możemy Państwu zaoferować specjalistyczne obuwie treningowe, przeznaczone do określonych dyscyplin sportowych. Będą to między innymi turniejowe buty tenisowe lub buty piłkarskie. Oferowane przez Grant obuwie sportowe charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz zapewnia odpowiednią stabilizację stopy podczas treningu wraz z wygodą użytkowania.

Grant - profesjonalna hurtownia sportowa

Jesteśmy wyłącznym importerem marki HEBE, producenta rękawiczek sportowych oraz kijów do nordic walking. Jako profesjonalna hurtownia artykułów sportowych mamy uznaną pozycję na rynku, którą zawdzięczamy udanej współpracy z hurtowniami, sklepami sportowymi, szkołami oraz klubami. Z przyjemnością rozszerzymy swoją działalność na współpracę z kolejnymi zadowolonymi klientami. Podejmujemy się także realizacji zamówień nietypowych. Jako doświadczona hurtownia ze sprzętem sportowym jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. U nas sezon trwa cały rok!

Profesjonalna hurtownia sprzętu sportowego (kaski rowerowe, piłki do koszykówki, mata do yogi, rękawice bramkarskie, rękawiczki rowerowe ) i artykułów rekreacyjnych, wyłączny dystrybutor marki HEBE. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz — piłki sportowe, odzież treningową oraz liczne akcesoria fitness — sprawdź.