Mata do yogi - czarna z planem ćwiczeń 6 mm

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: CRL
 • Dostępność: Mało
  Czas realizacji: 1-2 dni robocze
 • szt.
 • Cena brutto: 61,50 zł / szt. 50,00 zł / szt.

Doskonała mata do ćwiczenia yogi - czarna z planem ćwiczeń

Doskonała mata do ćwiczenia yogi.

Przeznaczona do yogi i innych ćwiczeń, obustronne właściwości antypoślizgowe, nie odkształca się pod wypływem nacisku.

Specyfikacja:
kolor: czarny
materiał: pianka PVC
grubość: 6 mm
wymiary (dł/szer): 174x61cm
waga: 1,02kg

Zastosowanie:
na treningi do yogi
do klubów fitness
do ćwiczeń w domu
jako materac na wycieczki turystyczne

 

Mata do jogi - podstawowe narzędzie do ćwiczeń

 

Regularne uprawianie jogi daje wiele korzyści. Jest to świetny sposób na zrelaksowanie się i wyciszenie po stresującym dniu. Dzięki jodze można poprawić wygląd sylwetki i wzmocnić wiele partii mięśni. Jest też sposobem na rozciągnięcie się i zapobieganie bólom pleców u osób, które mają siedzący tryb życia. Jednak aby prawidłowo zacząć uprawiać jogę trzeba wybrać odpowiednią matę do jogi. Bez niej nie da się ustawić wygodnie i bezpiecznie ciała w odpowiedniej pozycji. U nas znajdziesz szeroki wybór mat do jogi oraz do innych ćwiczeń.

Mata do jogi

Maty dostępne w naszej hurtowni mogą być używane zarówno do ćwiczeń w domu, w sali fitness, jak i w plenerze. Dobra mata do jogi zapewni Ci wsparcie, komfort i pełną wygodę podczas wykonywania każdego ruchu. U nas znajdziesz maty do jogi antypoślizgowe, które zapewnią Ci pewność wykonywanych ćwiczeń nawet na lakierowanym parkiecie. Oferujemy maty, które zaprojektowane są specjalnie biorąc pod uwagę ruchy wykonywane podczas jogi. Dzięki czemu zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

Mata do jogi powinna:

 • zapewnić wygodę podczas wykonywania ćwiczeń,

 • nie przesuwać się podczas wykonywania ruchu po podłożu,

 • być lekka i wygodna w przenoszeniu,

 • mieć wymiar dopasowany do Twoich potrzeb.

W naszej ofercie znajdziesz maty w uniwersalnym rozmiarze 180 x 60 cm, ale też w rozmiarach takich jak 140 x 60, które dopasujesz do swoich potrzeb.

Mata dopasowana do Twoich potrzeb

Maty do jogi, które dostępne są w naszej hurtowni świetnie sprawdzą się zarówno u osób początkujących, jak i tych z większym doświadczeniem. Dobrej jakości maty, o różnej wielkości i grubości pozwolą uprawiać różne style jogi, zapewniając jednocześnie komfort i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Poznaj model mat i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt sportowy. Sprawdź nasza ofertę: Rękawice bramkarskie, Rękawiczki rowerowe, Piłki do piłki siatkowej, Piłki do piłki nożnej, Piłki do koszykówki, Kaski rowerowe, Końcówki do kijków, Mata do yogi