Piłka gimnastyczna Anti-Burst 55 cm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SMJ
  • Dostępność: Mało
    Czas realizacji: 1-2 dni robocze
  • szt.
  • Cena brutto: 38,00 zł / szt. 30,89 zł / szt.

PIŁKA GIMNASTYCZNA 55cm ANTI-BURST + POMPKA

PIŁKA GIMNASTYCZNA 55cm ANTI-BURST + POMPKA

Piłka gimnastyczna nadaje się do ćwiczeń w dowolnym miejscu i jest polecana dla każdego. Idealna do użytku domowego i rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną oraz pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej. Piłka doskonała do wszystkich ćwiczeń gimnastycznych i fitness. Świetnie sprawdza się w warunkach domowych i nadaje się do każdego rodzaju ćwiczeń.

Tworzywo z jakiego wykonana jest piłka charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na pękanie.W konstrukcji piłki zastosowano dodatkowe zabezpieczenie

w postaci systemu ANTI-BURST - w przypadku przebicia, piłka nie wybucha, powietrze uchodzi z niej powoli i równomiernie, co zapewnia bezpieczeństwo i chroni przed upadkiem.


Stosowana jest do treningów oraz fitnessu.

Piłka wykorzystywana do ćwiczeń:
- ogólnorozwojowych
- korekcji wad postawy
- rehabilitacji kręgosłupa

Nadaje się do wzmocnienia mięśni:
-grzbietu
-schorzeń neurologicznych
-zwiększenia ruchomości w stawach
-poprawia kondycję
-koordynacje ruchową

Trening z piłką pozwala na ćwiczenia w dogodnej pozycji siedząc, stojąc czy leżąc.


Dobór odpowiedniego rozmiaru piłki jest bardzo istotny. Siadając na piłce, należy zwrócić uwagę na kąt pomiędzy górną częścią ciała oraz między łydkami i udami - kąt ten powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach rozstawionych swobodnie na podłożu. Najlepsze rezultaty osiąga się wtedy, kiedy kąt pomiędzy górną częścią ciała a udami jest większy niż 90 stopni, a staw biodrowy znajduje się wyżej niż staw kolanowy.